Uitgebreide omschrijving
OP DRIE WOONLAGEN MODERN WONEN MET 5 SLAAPKAMERS EN 2 BADKAMERS.
In het centrale deel van de nieuwbouwwijk "de Schuytgraaf " ligt dit goed onderhouden woonhuis met vele extra's.
Deze woning gebouwd in 2015, heeft vrij uitzicht aan de voorzijde dankzij de ligging nabij de watergang die de wijk doorkruist. Aan de achterzijde is de afstand tot de achterburen ook behoorlijk, dankzij het mandelig perceel dat grenst aan de achtertuinen. Bovendien kun je je auto aan de achterzijde, op eigen terrein, parkeren. Mede dankzij de diepte van de tuin kun je afwisselend in de zon of schaduw zitten. Achter in de tuin, naast de parkeerplaats bevindt zich een houten berging.
Het winkelcentrum ligt dus dichtbij, heeft onder meer een grote supermarkt en daarnaast nog een gevarieerd winkelaanbod, een gezondheidscentrum en enkele basisscholen. Maakt men gebruik van het openbaar vervoer, dan is dit vanaf deze locatie ook uitstekend te bereiken. De bushalte bevindt zich op loopafstand en het NS-station staat aan het begin van de wijk. Naast het station zijn bovendien nog de Internationale School en de middelbare school het Lorentz Lyceum gebouwd. Ook voor tal van sportvoorzieningen hoef je de wijk niet uit. Ook met de fiets ben je snel op de gewenste locatie, vaak nog sneller dan met de auto. Pak je wel de auto, dan bevind je je in zo'n 5 minuten op de snelwegen A50 of A325.
Indeling:
Begane grond:
entree, hal, modern toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer met schuifpui naar de tuin, trapkast, ruime moderne open keuken voorzien van inductiekookplaat, oven, magnetron, koelkast, vrieskast, afwasmachine (allen Siemens apparatuur) en afzuigkap.
1e verdieping:
overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. 8, 12 en 13m²), moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel en 2e toilet.
2e verdieping:
overloop, 2 slaapkamers (resp. 7 en 13m²) waarvan 1 met dakkapel en vaste kastenwand, 2e badkamer met douche en vaste wastafel. Separate bergruimte met o.a. opstelling van wasapparatuur.
Bijzonderheden:
- gehele woning voorzien van vloerverwarming;
- de woning is voorzien triple beglazing;
- aangebouwde veranda;
- stadsverwarming heeft CW 5 capaciteit;
- extra bergruimte achter knieschotten 2e verdieping;
- 2e verdieping voorzien van pvc vloer;
- aansluiting voor 3e toilet op 2e verdieping aanwezig.