KVK Arnhem en Dayes Group huren ca. 1.700 m² in Landmark
Geschreven door Jacco Vogelaar MRICS op 8 september 2026ARNHEM – De Kamer van Koophandel in Arnhem, die decennialang gevestigd is geweest aan de Kronenburgsingel, is recentelijk verhuisd naar het hypermoderne kantoorgebouw Landmark in Arnhem. De Kamer van Koophandel heeft zich na een grondige verbouwing gevestigd op de begane grond van de linkervleugel van het gebouw. De Kamer van Koophandel krijgt ca. 1.200 m² tot hun beschikking en een 25-tal parkeerplaatsen. Specifiek ten behoeve van de dienstverlening aan hun cliënten krijgt de Kamer van Koophandel een eigen entree en 10-flits parkeerplaatsen.
Hiernaast heeft Dayes Group, partner in everyday essentials (Pet Care, Personal Care, Health- en Homecare voor Europese en Britse retailers) een kantoorvloer in de toren gehuurd van ruim 500 m² met bijbehorende parkeerplaatsen. Dayes Group heeft vooral gekozen voor de faciliteiten in het gebouw zoals een groot vergadercentrum.
Landmark Arnhem biedt met een oppervlakte van ca. 30.000 m² een Multi tenant kantooromgeving met een hospitality-, horeca- en serviceconcept waarin de huurders volledig worden ontzorgd. Een piazza met centrale ontvangst en receptie, vergadercentrum, restaurant en een serviceteam staan ter beschikking van de huurders en haar bezoekers.
Landmark is gelegen op een zichtlocatie vanaf de snelweg in de directe nabijheid van het openbaar vervoer. Het gebouw heeft een A++ label en is BREEAM en WELL ready gecertificeerd.
Verhuurder Gelrepark B.V., een samenwerkingsverband tussen Renschdael Groep en Bouwaccent werd bij de totstandkoming van beide transactie geadviseerd door BMV Bedrijfsmakelaars, partner in Dynamis, in collegiale samenwerking met Cushman & Wakefield en BNP Paribas Real Estate. De Kamer van Koophandel werd geadviseerd door Colliers.
