BPD Woningfonds investeert in 442 huurwoningen binnen Living-Inn Nijmegen

BPD Woningfonds heeft 442 huurwoningen aangekocht in het woonzorgconcept Living‑Inn Nijmegen, gelegen in de Nijmeegse gebiedsontwikkeling Winkelsteeg. Het project combineert reguliere huurwoningen met intramurale zorg en wordt gefaseerd gerealiseerd tussen 2026 en 2028.

Het plan omvat vier bouwblokken met in totaal 442 appartementen. Hiervan vallen 118 woningen in de sociale huur, 211 woningen in de middenhuur en 37 woningen in de vrije sector. Daarnaast worden 76 intramurale zorgwoningen gerealiseerd voor mensen met dementie. Ruim 90% van het programma bestaat daarmee uit betaalbare woningen.

Volgens fondsdirecteur Tak Lam past de investering naadloos binnen de fondsstrategie van BPD Woningfonds: het bieden van betaalbare en toekomstbestendige huisvesting voor diverse doelgroepen. Het concept sluit aan bij de ambitie om innovatieve woonvormen te ondersteunen, met aandacht voor ontmoeting, comfort en zorg op maat.

Wonen, zorg en voorzieningen onder één dak
Living-Inn richt zich op uiteenlopende doelgroepen, waaronder starters, gezinnen, senioren en mensen met een zorgvraag. In het plan is circa 3.500 m² gereserveerd voor binnen- en daktuinen. Daarnaast komt er ongeveer 1.400 m² aan commerciële en maatschappelijke voorzieningen, zoals een restaurant, zwembad, fysiotherapiepraktijk, huisartsenpost en kinderopvang.

De voorzieningen zijn toegankelijk voor zowel bewoners als mensen uit de omgeving. Het dagelijks beheer en de organisatie van activiteiten worden verzorgd binnen het concept, terwijl de zorgexploitatie van de 76 zorgstudio’s wordt uitgevoerd door Stichting De Waalboog.

De bouw start naar verwachting in het eerste kwartaal van 2026. Aannemer en ontwikkelaar Rozen van Hoppe Bouw en Ontwikkeling verzorgt de realisatie. De oplevering staat gepland voor het eerste kwartaal van 2028.

Interessant nieuws

Bekijk overzicht
 Arnhem zet in op actieve grondpolitiek bij ontwikkeling Innovatief Maakdistrict

Arnhem zet in op actieve grondpolitiek bij ontwikkeling Innovatief Maakdistrict

De gemeente Arnhem heeft een gebiedsvisie gepresenteerd voor de (her)ontwikkeling van de bedrijventerreinen aan de oostzijde van de stad tot het...
TenneT koopt hoofdkantoor van 22.000 m² in Arnhem

TenneT koopt hoofdkantoor van 22.000 m² in Arnhem

TenneT verwerft hoofdkantoor op Arnhems Buiten TenneT heeft het...
Bekijk overzicht